Hakkımızda

Hakkımızda

1968 Yılında Vahdettin Doğan ünvanı altında ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, 1982 yılında Doğan Elektrik ve Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş. ünvanıyla anonim şirket olmuştur. 1998 Yılında Vahdettin Doğan ailesinin bu iş ve sektörden çıkma kararına istinaden; şirketin tamamı 1972 yılından itibaren kuruluşa ortak olan ve Vahdettin Doğan ailesi ile yakın akraba ilişkisi olan Vedat Nizamoğlu ailesine geçmiştir.

          Müşterilerine ve İş ortaklarına kurulduğu zamandan bu yana en iyi, en doğru, en yenilikçi ve en kaliteli ürünleri; en hızlı ve en güvenilir hizmetle sunmayı kuruluş amacı ve misyonu edinen şirketimiz; bu nedenle dünyada ve ülkemizde hizmet veren en ileri ve gelişmiş fabrika ve markaların temsilciliklerini yapmaktadır.

          Ankara Ulus Şehit Teğmen Kalmaz Caddesinde ( Posta caddesi) faaliyetlerine başlayan kuruluşumuz; 2007 yılında  müşterilerine ve iş ortaklarına daha iyi, verimli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla, Ankara ve Türkiye'nin en önemli üretim ve ticaret merkezi olan Ostim Organize Sanayi Bölgesinde bugünkü yerine taşınmıştır.

          Şirketimizin ticari ve idari merkezi olan ve aynı zamanda bütün ürün portföyümüzü sergilediğimiz mağazamızda ihtiyacınız olan ürünleri inceleyerek eğitimli ve deneyimli uzman ekibimize danışarak, güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

          Rekabetin çok fazla ve acımasız olduğu günümüz modern ticaret hayatında; müşterilerine, iş ortaklarına,doğal çevremize, milletimize ve devletimize karşı olan bütün sorumluluklarımızı en üst derecede, vazgeçilmez öncelik kabul eden şirketimizin etik değerlere verdiği önem herşeyin üstündedir.

 

             Saygılarımızla